Piekļūstamības paziņojums

Saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 14. jūlija noteikumu Nr. 445 “Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā” 26.1.1. apakšpunktu iestāde reizi gadā veic tīmekļvietnes vienkāršoto izvērtēšanu.

SIA „Zemgales EKO” tīmekļvietnei www.zemgaleseko.lv veikts vienkāršotais piekļūstamības izvērtējums. Izmantotā metode – VARAM sagatavotās “Vadlīnijas iestāžu tīmekļvietnēm noteikto piekļūstamības prasību ievērošanas ietekmes izvērtēšanai un nesamērīgā sloga pamatošanai”.

Tīmekļvietne atkārtoti tika izvērtēta 22.12.2022. Izvērtēšanu veica valdes loceklis un ražošanas direktore. Izvērtējumu apliecinošs dokuments.

Visas populārās pārlūkprogrammas ļauj tuvināt un tālināt tīmekļvietnes saturu. To iespējams veikt, nospiežot Ctrl un “+” vai “- ” taustiņus vai turot Ctrl taustiņu un ritinot uz augšu vai uz leju ar peles rullīti.

Tīmekļvietnē nav uznirstošo logu, kas varētu apgrūtināt lietotāja iespējas izmantot publicēto saturu.

Neatbilstība prasībām, kas minētas noteikumos Nr. 445

Uzņēmuma tīmekļvietnē nav iestrādāta kontrastu maiņas iespēja, kas ļauj lietotājiem iegūt lielāku teksta kontrastu, mainot satura krāsas. Šī funkcija ir būtiska lietotājiem ar redzes traucējumiem. Uzņēmums apņemas to ieviest un uzlabot tīmekļvietnes pieejamību.

Piekļūstamības alternatīvas
Ja Jums ir nepieciešams tīmekļvietnē iekļautais saturs citā formātā, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi eko(at)eko.jelgava.lv 

Lūdzam norādīt: 

  • saiti uz saturu (URL);
  • jūsu vārdu un e-pasta adresi;
  • formātu, kāds jums nepieciešams konkrētajam saturam (piemēram, audiofails, PDF).

Sūdzību iesniegšana
Par tīmekļvietnes piekļūstamību ziņojiet, rakstot uz e-pasta adresi eko@eko.jelgava.lv vai zvanot uz tālruni 63023514

Ja neesam atbilstoši reaģējuši uz Jūsu iesniegumu vai sūdzību par tīmekļvietnes satura piekļūstamību, Jums ir iespēja iesniegt sūdzību Latvijas Republikas Tiesībsargam.

Tiesībsarga birojs: Baznīcas iela 25, Rīgā, LV-1010

Tālrunis: +37167686768

E-pasts: tiesibsargs(at)tiesibsargs.lv

https://www.tiesibsargs.lv/lv/pages/kontaktinformacija

Ziņas par paziņojuma sagatavošanu

Šis paziņojums pirmo reizi tika sagatavots 08.12.2020 un atkārtoti pārskatīts 18.01.2024

Sveicienāti, šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.zemgaleseko.lv. Lasīt vairāk.

Skip to content