Sveikti Jelgavas izgaismotāko objektu saimnieki

Laureāts nominācijā „Pašvaldības iestādes un uzņēmumi” dalīto atkritumu šķirošanas laukums Ganību ielā 84

Jau septīto gadu janvāra sākumā mūsu pilsētā tiek godināti tie cilvēki, kuri ieguldījuši laiku un līdzekļus, lai, izgaismojot savas mājas, uzņēmumus un iestādes, gaišāku darītu ikviena jelgavnieka ikdienu. Nu Jelgavas pilsētas domē sveikti trīsdesmit trīs konkursa «Gaišākais pilsētvides objekts» laureāti. Kā norāda pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta, šogad konkursam kopumā tika pieteikti četrdesmit objekti – privātmājas, daudzdzīvokļu namu balkoni un lodžijas, pilsētas iestāžu, uzņēmumu un veikalu ēkas, kas gada nogalē bija izrotāti un izgaismoti.

Konkursa komisija apskatīja un izvērtēja ne tikai pieteiktos, bet arī citus atbilstoši gadu mijas tradīcijām un pilsētvidei izgaismotus objektus. Konkursa komisijas priekšsēdētājs Vilis Ļevčenoks ir gandarīts, ka iedzīvotāji un uzņēmēji arī šogad ir izgaismojuši savus mājokļus un darbavietas, lai pilsētā radītu svētku noskaņojumu. «Katra izgaismota fasāde, izrotāts logs rada pozitīvu noskaņojumu apkārtējiem gada tumšākajā laikā. Patīkami vērot, ka klāt nākuši jauni objekti, bet vairāki no iepriekšējiem gadiem zināmie ir papildināti ar jauniem motīviem, izmantojot saņemtās balvas jaunu rotājumu iegādei.

„Paldies visiem par ieguldīto darbu, radot pilsētā svētku sajūtu!» saka V.Ļevčenoks.

Sveicienāti, šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.zemgaleseko.lv. Lasīt vairāk.

Skip to content