Šķirošanas maratons Jelgavā

Ar pulksteņa atklāšanu pie ēkas Uzvaras ielā 8 tiek uzsākts šķirošanas maratons Jelgavas pilsētā.

šķirošanas maratons Jelgavas pilsētā

Šī gada vasaras mēnešos – jūnijā, jūlijā un augustā – Latvijas Zaļais punkts, Zemgales Eko un Jelgavas pilsētas dome aicina iesaistīties atkritumu šķirošanas akcijā Zaļā punkta šķirošanas maratonā. Šķirošanas maratona ietvaros jelgavnieki visu vasaru var piedalīties trijās akcijās – „Šķiro plastmasas pudeles un laimē!”, „Šķiro stiklu un laimē!” un „Nekrāj krāmus!”.

Lai piedalītos akcijā “Šķiro plastmasu un laimē!”:
1. Tukšā un tīrā plastmasas (PET) pudelē ieliec zīmīti ar savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru;
2. Pudeli saplacini un uzskrūvē tai korķi. Akcijā piedalīsies tikai saplacinātas pudeles!!!
3. Iemet pudeli šķirotajiem plastmasas atkritumiem paredzētajā konteinerā vai nogādā atkritumu šķirošanas laukumos P.Lejiņa ielā 6, Salnas ielā 20, Ganību ielā 84. Šķirošanas konteineru atrašanās vietas vari uzzināt SIA “Zemgales EKO”: Tālr. 63023514, www.zemgaleseko.lv.

Lai piedalītos akcijā “Šķiro stiklu un laimē!”:
1. Nogādā stikla iepakojumu (burkas un pudeles) atkritumu šķirošanas laukumos P.Lejiņa ielā
6, Salnas ielā 20 vai Ganību ielā 84. Vairāk informācijas: SIA “Zemgales EKO”: Tālr. 63023514, www.zemgaleseko.lv.
2. Aizpildi reģistrācijas anketu un iemet to speciālajā kastē, kas atrodama atkritumu šķirošanas laukumos.

Atceries!!! Stikla iepakojumam paredzētajos konteineros nedrīkst mest traukus, spoguļus un logu stiklu. Iepakojuma ir jābūt tīram.

Lai piedalītos akcijā “Nekrāj krāmus!”:
1. Nogādā nolietoto elektropreci atkritumu šķirošanas laukumos P.Lejiņa ielā 6, Salnas ielā 20 vai Ganību ielā 84. Vairāk informācijas: SIA “Zemgales EKO”: Tālr. 63023514, www.zemgaleseko.lv.
2. Aizpildi reģistrācijas anketu un iemet to speciālajā kastē, kas atrodama atkritumu šķirošanas laukumos.

Atceries!!! Elektroprece ir iekārta, kas tiek darbināta ar elektrisko strāvu vai elektromagnētisko lauku: sadzīves tehnika, datortehnika, elektriskās rotaļlietas un instrumenti, apgaismes iekārtas. Nododamajām iekārtām obligāti jābūt neizjauktām, piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, datoram – ar mātes plati, u.tml.


Katru mēnesi akciju dalībnieki varēs laimēt trīs dāvanu kartes 30 latu vērtībā no veikala RIMI! Katrā no šķirošanas akcijām tiks izlozēta viena dāvanu karte.

Izložu datumi: 29.jūnijā, 27. jūlijā un 31. augustā.

Svaigākā informācija par akcijas aktivitātēm >>> www.atkritumi.zalais.lv

Sveicienāti, šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.zemgaleseko.lv. Lasīt vairāk.

Skip to content