Mobilitātes diena

„Zemgales EKO” aicina dzīvot videi draudzīgi.

Trešdien, 2011. gada 21. septembrī, Jelgavā, Hercoga Jēkaba laukumā norisinājās aktivitāšu kopums «Alternatīvā mobilitāte» 6.-9. klašu skolēniem, kura laikā varēja iepazīt un izmēģināt alternatīvos pārvietošanās līdzekļus – velosipēdus, skrituļslidas, segvejus, skeitbordus, skrejriteņus un citus.

Pasākuma dalībnieki varēja iepazīties ar tiem riskiem, ko rada gaisa piesārņojums no auto izplūdes gāzēm un oglekļa dioksīda izmeši, gūt ierosmi, kā var rīkoties, lai saudzētu dabu un vidi. Akcijas laikā „Zemgales EKO” atgādināja skolēniem, kā pareizi šķirot atkritumus un ar testu palīdzību aicināja pārliecinārties, vai viņu rīcība ir videi draudzīga.

Skolēni varēja uzzināt, cik lietderīgi vai nelietderīgi mēs savā ikdienā izmantojam privātās automašīnas, kā arī vērot, kā notiek gaisa kvalitātes mērījumi un citas aktivitātes.

Sveicienāti, šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.zemgaleseko.lv. Lasīt vairāk.

Skip to content