Lielās talkas organizatori no PET pudeļu korķiem veidos pasaules karti

Lielās talkas dienā, 21. aprīlī, no PET pudeļu korķiem taps pasaules karte!

20. martā arī Jelgavā sāksies korķu vākšanas akcija – atkritumu šķirošanas kompleksā Ganību ielā 84 jelgavnieki aicināti nogādāt PET pudeļu korķus, lai Lielās talkas dienā, 21. aprīlī, no tiem taptu pasaules karte.

Lielās talkas pašvaldību koordinatore Andra Miklucāne stāsta, ka šīs idejas iniciators ir Latvijas Radio 2. «Akcijas laikā ikviens Latvijas iedzīvotājs aicināts krāt plastmasas pudeļu korķus, no kuriem Lielās talkas dienā Rīgā tiks veidota pasaules karte. Mūsu mērķis ir no pudeļu korķiem izveidot pēc iespējas lielāku karti, lai to nofotografētu un kā atklātnīti ar sveicieniem nosūtītu visām pasaules valstīm, kurās šogad notiks Lielā talka,» korķu vākšanas akcijas mērķi atklāj A.Miklucāne.

Atbalstu šai idejai paudusi arī Jelgavas pašvaldība, sadarbībā ar SIA «Zemgales Eko» no 20. marta līdz 15. aprīlim (ieskaitot) organizējot PET pudeļu korķu vākšanu mūsu pilsētā. Šim mērķim atkritumu šķirošanas kompleksā Ganību ielā 84 tiks izvietots speciāls konteiners. Ņemot vērā, ka aktīvākajiem akcijas dalībniekiem paredzētas balvas, korķi pirms ievietošanas speciālajā konteinerā jāsavāc atsevišķā maisiņā, kurā jāieliek arī lapiņa, norādot savu kontaktinformāciju – vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru, kā arī nodoto korķīšu skaitu. Balvas paredzētas Tiem, kuri būs savākuši visvairāk korķu, paredzētas balvas.

Sveicienāti, šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.zemgaleseko.lv. Lasīt vairāk.

Skip to content