Lielā talka 2021 notiks 24.aprīlī

Lielās talkas rīkotāji aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties Latvijas sakopšanā

lielā talka

SIA „Zemgales EKO” aicina visus Jelgavas iedzīvotājus, kuri vēlas piedalīties Lielajā Talkā vai pieteikt talkošanas vietas, zvanīt pa tālruni  63023511.

  24.aprīlī, Lielās talkas rīkotāji aicina Latvijas iedzīvotājus piedalīties Latvijas sakopšanā. Ņemot vērā apstākļus, šogad Lielās Talkas vadmotīvs ir: “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!”. Mēs aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju nepalikt malā un 24.aprīlī doties talkot, bet, lai izvairītos no plānotas pulcēšanās, aicinām talkot individuāli vai ģimenes lokā. Aicinām talkas dalībniekus sekot līdzi valdības izdotajiem rīkojumiem un ievērot spēkā esošās epidemioloģiskās drošības prasības.

Arī Jelgavas pilsētas iedzīvotāji aicināti 24. aprīlī sakopt kādu piesārņotu teritoriju pilsētā. Lielās talkas organizatori Jelgavas pilsētā ir SIA „Zemgales EKO”, kas arī šogad koordinēs piesārņoto vietu sakopšanu un Lielās Talkas ietvaros savākto atkritumu transportēšanu un noglabāšanu sadzīves atkritumu poligonā „Brakšķi”.

Vēlamies atgādināt, ka Lielās talkas pamatmērķis ir sakopt piesārņotas vietas pašvaldības teritorijā, nevis atbrīvot šķūnīšus, pagalmus un mājas no ilgus gadus uzkrātām drazām.

 Informāciju par talkošanas vietām un talkas norisi Jelgavas pilsētas teritorijā var saņemt zvanot pa tālruni 63023511.

Sveicienāti, šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.zemgaleseko.lv. Lasīt vairāk.

Skip to content