Akcija «Dabu es saucu par mājām»

Valsts ģimnāzijā starts dots akcijai – «Dabu es saucu par mājām»

dabu es saucu par mājām

14.02.2011. Valsts ģimnāzijā starts dots «Latvijas zaļā punkta», SIA «Zemgales EKO», Jelgavas domes un Jelgavas Izglītības pārvaldes kopīgi rīkotajai akcijai. «Dabu es saucu par mājām».

Gan vide ietekmē mūs, gan mēs ietekmējam vidi, tādēļ svarīgi ir atcerēties – jo vairāk un rūpīgāk mēs šķirojam atkritumus, jo vairāk dabas resursu mēs saglabājam un aizsargājam dabu,» tā Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, uzrunājot sanākušos skolēnus.

Akcijas galvenais mērķis ir rosināt bērnus un jauniešus rīkoties videi draudzīgi un taupīt dabas resursus. Tieši tādēļ visās mūsu pilsētas izglītības, pašvaldības iestādēs, kā arī privātajos uzņēmumos, kas izteikuši tādu vēlmi, tiks izvietotas speciālas kastes, kurās varēs izmest nevajadzīgo papīru, lai to nodotu otrreizējai pārstrādei.

Skolēni tiek aicināti iesaistīties divos konkursos, kuru moto ir – „Dabu es saucu par mājām”:

  • Vizuālās mākslas konkursā, kurš norisināsies no 2011.gada 14.februāra līdz 2011.gada 18.martam. Veiksmīgākie darbi tiks izmantoti SIA „Zemgales EKO” 2012.gada kalendāra izstrādei.
  • Makulatūras vākšanas konkursā, kurš norisināsies no 2011.gada 14.februāra līdz Jelgavā organizētā Spodrības mēneša noslēgumam. Skola, kura savāks vislielāko makulatūras daudzumu uz vienu skolēnu, iegūs ceļojošo balvu – statueti „Labo nodomu koks” un titulu – „Videi draudzīgākā skola Jelgavā”.

Vizuālās mākslas konkursa nolikums

Makulatūras vākšanas konkursa nolikums

Sveicienāti, šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.zemgaleseko.lv. Lasīt vairāk.

Skip to content