Akcija "Škiro pa tīro" noslēgusies. Rezultāti

2011.09.02

Ar lielās balvas izlozi noslēdzies atkritumu šķirošanas maratons «Šķiro pa tīro!».

Ziņas attēls

Galerija

Galveno balvu un dāvanu karti 200 latu vērtībā no veikalu tīkla «Rimi» ieguvis jelgavnieks Nikolajs Boičenko.

Četrus mēnešus, kādā no trim atkritumu šķirošanas laukumiem nododot PET pudeles, stiklu, nolietotas elektropreces vai tetra pakas un aizpildot pieteikuma anketu, ikvienam bija iespēja kļūt par veicināšanas balvu ieguvēju: ik mēnesi tika izlozēti četri laimīgie, kuriem pasniegta «Latvijas zaļā punkta» balva – iespēja sešus mēnešus abonēt kādu no «Dienas žurnālu» izdevumiem –, kā arī četri, kuri dāvanā saņēma «Zemgales Eko» sarūpēto balvu 30 latu dāvanu karti veikalā «Kanclers».

Atkritumu šķirošanas maratona pēdējā izlozē no katra mēneša četriem «Latvijas zaļā punkta» balvu ieguvējiem tika noskaidrots arī lielās balvas jeb «Rimi» dāvanu kartes 200 latu apmērā ieguvējs. No kopumā sešpadsmit anketām izlozēt laimīgo bija uzticēts Jelgavas domes priekšsēdētāja vietniekam Vilim Ļevčenokam, un saskaņā ar izlozi balvu iegūst N.Boičenko, kurš augustā Salnas ielas laukumā nodevis nolietotās elektropreces.

SIA «Zemgales Eko» valdes locekle Zane Ķince vērtē, ka jelgavnieki bijuši aktīvi atkritumu šķirotāji – kopumā atkritumu šķirošanas maratona laikā aizpildītas 1599 anketas, augustā akcijā piedalījās 409.

Šķirošanas maratons «Šķiro pa tīro!» Jelgavas pilsētā noritēja visu vasaru un to organizēja «Latvijas zaļais punkts», SIA «Zemgales EKO» un Jelgavas pilsētas dome, aicinot iesaistīties atkritumu šķirošanas akcijā